سیب سلامت

محصولات شرکت تمیز آذران دارای نشان سیب سلامت به شماره ۳۸/۱۵۳۱۱ می باشد. سیب سلامت در واقع نشان و علامت سازمان غذا و دارو است. سازمان غذا و دارو این نشان را بر روی محصولاتی قرار می دهد که فاکتورهای سلامتی، که این سازمان تعیین کرده است را داشته باشند.

همچنین برای استعلام مجوز می توانید به سایت وزارت بهداشت به آدرس https://www.fda.gov.ir مراجعه بفرمایید و در پایین صفحه وارد لینک سامانه استعلام پروانه های بهداشتی سازمان غذا و دارو به آدرس http://www.fdacrm.ir و در قسمت جستجو شماره سیب سلامت شرکت تمیز ۳۸/۱۵۳۱۱ را وارد کرده و مجوز این شرکت را ملاحظه بفرمایید.

پروانه بهره برداری صنایع

پروانه بهره برداری در واقع مجوزی است که به  واحدهای صنعتی که جواز تاسیس از سازمان صنعت معدن تجارت اخذ کرده اند و بعد اقدام به ساخت کارخانه ، نصب ماشین آلات و جذب نیروی انسانی نموده اند  تعلق می گیرد ،به زبان ساده تر واحدی که اماده ی تولید می باشد نیازمند اخذ پروانه بهره برداری است.

پروانه بهره برداری شرکت تمیز آذران به شماره ۱۲۷/۲۹۰۵۳ نزد سازمان صنعت معدن و تجارت اخذ گردیده است.

پروانه وزارت بهداشت

پروانه وزارت بهداشت شرکت تمیز آذران به شماره ۱۵۸۹ می باشد.

پروانه بهداشتی تاسیس و بهره‌برداری به مجوزی اطلاق میشود که پس از صدور پروانه بهره برداری از وزارت صنایع یا جهادکشاورزی و براساس اصول و ضوابط مربوطه توسط اداره کل نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی و یا دانشگاه های علوم پزشکی صادر میشود.